Natječaj za dva mjesta asistenta/ice kustosica u GMK i KUD INA

KUD INA i GMK raspisuju natječaj za dva radna mjesta – asistent/ica kustosice u udruzi GMK i udruzi KUD INA. Riječ je o dvije udruge koje djeluju unutar istog prostora.

Natječaj je otvoren do 7. veljače 2019., te se ostvaruje putem programa stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Za oba radna mjesta molimo poslati jednu prijavu (CV i motivacijsko pismo) na e-mail adresu info@g-mk.hrzaključno sa 7.2.2019. godine.

Opis poslova:

  • pomoć pri vođenju udruge (vođenje administrativnog dijela poslovanja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo, priprema putnih naloga i ostale projektne dokumentacije)
  • pomoć u koordinaciji svih aktivnosti u sklopu godišnjeg programa galerije, te u izvještajima koji se podnose za te programe
  • pomoć u radu koordinatorici ureda
  • pomoć u održavanju uredske knjižnice i arhive galerije
  • pomoć u održavanju web stranice udruge, socijalnih mreža i servisa obaviještavanja putem elektroničke pošte
  • pomoć pri apliciranju za programska i institucionalna sredstva
  • čuvanje izložbi u Galeriji Miroslav Kraljević
  • asistiranje u kustoskim projektima

Uvjeti:
• visoka stručna sprema
• dobre komunikacijske i organizacijske vještine
• izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• prijava na Zavodu za zapošljavanje duže od 30 dana

Vrsta posla:
• ugovor na godinu dana putem programa stručnog osposobljavanja